• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oneplus6

  1. DonFrozex

    Продавам Oneplus 6 - Форумски цени

    Освен Xiaomi што можам да ви набавам по доста поволни цени, у последно време гледам и Oneplus дека се достапни за набавка, и се надевам ќе ви се допаднат цените по кои можам да ви ги дадам :) Oneplus 6: 6/64GB - 470 € (Mirror Black) 8/128GB - 530 € (Mirror Black, Midnight Black, Silk White...
На врв Дно