Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

oneplus

 1. Продавам Oneplus 8T 8/128GB 5G

  Продавам Oneplus 8T 8/128GB 5G

  Телефонот е одлично сочуван, буквално како нов без никакви забелешки, постојано користен со стакло и маска. Фул пакување. Гратис следуваат две заштитни стакла и рамка за нивно лесно поставување на екранот.
 2. Oneplus 10 pro

  Oneplus 10 pro

  Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) и нема апсолутно НИКАКВА индикација дека е користен, односно нема апсолутно никакви гребаници ни на лајсна ни на екран и седи во фиока моментално, причина е тоа што користам...
 3. Miki98

  OnePlus 8 pro Батерија

  здраво ит другари Од каде можам да најдам батерија за овој телефон оригинална батеријата за OnePlus 8 pro,гледам има од AliExpress,но се чека многу кој знае колку са квалитетни,дали во Македонија има за 8pro каде да најдам батерија? Благодарам однапред. (Доколку сака може ли некој да сподели...
 4. Oneplus Buds Pro Kako Novi !

  Oneplus Buds Pro Kako Novi !

  Се продаваат Bluetooth слушалки Oneplus Buds Pro -Matte Black комплет со кутија и додатни гумички купени од Белгија пред 2 месеци, искористени не повеќе од 5 пати прекрасен дизајн звук кристален и чист имаат noise cancelation или transparency mode батеријaта трае околу 5-7 саати, а со case-от...
 5. Oneplus 10 pro kako nov

  Oneplus 10 pro kako nov

  Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, донесен од Белгија купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) само колку да се провери дали е сѐ во ред со него, иди комплетно со кутија и се што си е со него фабрички
 6. gorgekara

  OnePlus 5T во Македонија

  Знам дека OnePlus 5 го има во неколку мобилари во Македонија, но некој да не знае OnePlus 5T да не го има негде? Или можеби најдобро решение ќе е да се отиде до Софија па од таму да се нарача?
На врв Дно