• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oneplus 7pro

  1. DonFrozex

    Проценка Oneplus 7 Pro (8/256gb)

    Се мислам да го шитнам телефонов што го користам, да ги сменам малце андроидиве.... Телефонов е користен со маска од 3-ти ден, нема никакви гребнатинки или физички оштетувања, ниту пак софтверски. 1910 модел. Иде комплет пакување со него, оригинален warp charger. батеријата 2+ дена. 8гб /...
На врв Дно