• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oneplus 7 pro

 1. DonFrozex

  Продадено Се продава Oneplus 7 Pro (8/256gb, Nebula Blue)

  Се продава телефонот од темава за проценка. Цена: 400еур Телефонот ќе може да се земе на 11-ти Декември++. Се продава пошо се подновив со друг. Слики од телефонот ќе закачам утре. Телефонот е во перфектно издание, без гребнатини, пукнатини, паѓања или слично (уште му стои оригиналното стакло...
 2. DonFrozex

  Продавам: OnePlus 7 Pro

  Конечно и OnePlus 7 PRO на залиха по магацините. За оние што ги интересира нешто повеќе за телефонов: 4000 mAh батерија Warp Charge со 30W (нешто побрзо од Quick Charge 4+) 6.67" екран без засечок (notch) 90 Hz refresh-rate screen (споредбено со 60 Hz на стандардните) Corning Gorilla Glass...
На врв Дно