oneplus 7 pro

  1. DonFrozex

    Продадено Се продава Oneplus 7 Pro (8/256gb, Nebula Blue)

    Се продава телефонот од темава за проценка. Цена: 400еур Телефонот ќе може да се земе на 11-ти Декември++. Се продава пошо се подновив со друг. Слики од телефонот ќе закачам утре. Телефонот е во перфектно издание, без гребнатини, пукнатини, паѓања или слично (уште му стои оригиналното стакло...
На врв Дно