• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oneplus 6t

 1. DonFrozex

  Проценка OnePlus 6T: 8/128gb (4 months old)

  Ме интересира мислење за телефонов. Се размислувам да се подновам со новиот ОП 7 ПРО, па ме интересира колку би можел да му извадам на овој. Станува збор за OnePlus 6T (8/128gb Mirror Black), користен од мене, зачуван ко солза :) Од Day 1 е во онаа Carbon Case маската. Купен на 25-ти Јануари...
 2. DonFrozex

  Продавам: OnePlus 6T

  Продавам OnePlus 6T. Телефоните се НОВИ, некористени, (non-refurbished) и со оригинален софтвер, latest OxygenOS. OTA updates. Станува збор за А6010 модел. Варијанти: 6/128GB = 600 E (Midnight Black / Mirror Black) 8/128GB = 640 E (Midnight Black / Mirror Black / Thunder Purple) 8/256GB = 710...
На врв Дно