• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oneplus 6

  1. DonFrozex

    Продавам: OnePlus 6T

    Продавам OnePlus 6T. Телефоните се НОВИ, некористени, (non-refurbished) и со оригинален софтвер, latest OxygenOS. OTA updates. Станува збор за А6010 модел. Варијанти: 6/128GB = 600 E (Midnight Black / Mirror Black) 8/128GB = 640 E (Midnight Black / Mirror Black / Thunder Purple) 8/256GB = 710...
На врв Дно