• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oneplus 5t

  1. gorgekara

    OnePlus 5T во Македонија

    Знам дека OnePlus 5 го има во неколку мобилари во Македонија, но некој да не знае OnePlus 5T да не го има негде? Или можеби најдобро решение ќе е да се отиде до Софија па од таму да се нарача?
На врв Дно