Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

oneplus 10pro

  1. Oneplus 10 pro

    Oneplus 10 pro

    Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) и нема апсолутно НИКАКВА индикација дека е користен, односно нема апсолутно никакви гребаници ни на лајсна ни на екран и седи во фиока моментално, причина е тоа што користам...
На врв Дно