Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

oneplus 10 pro

  1. Oneplus 10 pro kako nov

    Oneplus 10 pro kako nov

    Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, донесен од Белгија купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) само колку да се провери дали е сѐ во ред со него, иди комплетно со кутија и се што си е со него фабрички
На врв Дно