Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

omen

  1. comakot

    Prebuilt HP Omen 25L

    Ајде малце помош да оформиме отприлика цена пошто компјутерот е од другар не го постирам во огласи да не кршам правила 1.5 година користен, со i5-11400, 16 рам, 500 вати напојување сака без графичка и хард диск да го продаде поради подновување. Ако кршам и овде правила можи да се избрише постот...
На врв Дно