• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oki

  1. I

    OKI C5250 kompatibilni toneri ili polnenje

    Decki dali znae nekoj kade bi mozel da najdam kompatibilni toneri ili polnenje na istite za OKI c5250 kupen od DUNA. Prashuvav na mnogu mesta vo povekje firmi..bez uspeh. Ubava mashina shteta da ne se koristi, 700 evra kupena na vremeto. Originalnite se mnogu skapi ne se ispalti. tenkju :)
На врв Дно