• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

официјална апликација

  1. D

    IT.mk официјални Android и iOS апликации

    Како што можеше да се забележи од банерот што циркулира, објавена е официјалната Android апликација за IT.mk, powered by Lynx.press. Апликацијата е достапна на Google Play, само пребарајте IT.mk или пак директно на линков. Апликацијата за сега ги има само вестите од порталот и служи за...
На врв Дно