• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

offer

  1. Oktar

    Продадено GoPro Hero 4 Black Edition

    Бидејќи вирусот не сопира, а со него и економската криза, се решив на уште еден драматичен и тежок чекор, да ја огласам и мојата акциона камера :( Ок не е толку драма затоа што скоро и да не ја користам, одкако ја купив утврдив дека не правам некои нарочито интересни и возбудливи работи во...
На врв Дно