Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

odium

  1. NecrotoX

    Odium: To the Core

    Odium: To the Core е игра развивана од македонското студио Dark-1. Се работи за игра во која играчот треба да "лебди" низ нивоата преполни со препреки и стапици кои се активираат или менуваат во синхронизација со ритамот и музиката во играта. Како и повеќето игри од овој тип, контролите се многу...
На врв Дно