Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nzxt kraken

  1. NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans + NZXT Kraken X62

    NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans + NZXT Kraken X62

    Се продаваат следниве делови: Case NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans = 7.000 мкд фиксна NZXT Kraken X62 = 3.500 мкд фиксна (со гратис thermal paste Cooler Master од мене) Цена за се заедно, 10.000 мкд Поминати гаранции, сочувани максимално и чистени редовно. Ги...
На врв Дно