Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nzxt h510 white

  1. Wacom Intuos Pro S, NZXT H510 White

    Wacom Intuos Pro S, NZXT H510 White

    Се продаваат: Wacom Intuos Pro S таблет, користен многу малку во PhotoShop и скулптање на 3D Models во Zbrush и во Blender. Сеуште си ги има сите пен нибс и нема никакви оштети. Цената е 5.500ден. NZXT H510 White во супер состојба со најминимални гребнатинки од миграција на хардвер. Единствена...
На врв Дно