Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nzxt h500i

  1. NZXT H500i Case

    NZXT H500i Case

    NZXT H500i Case (купено 2019), само куќиште и сеуште е како ново без никакво естетско оштетување. Стаклената страна, се гледа и по сликите, исто е без фалинки. Си доаѓа со NZXT Fan Hub/Smart Cam, две LED ленти и без кулери. Stock кулерите на H500i прекинаа да работат само после неколку месеци...
На врв Дно