Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nzxt aer rgb

 1. NZXT AER RGB 2 Вентилатори

  NZXT AER RGB 2 Вентилатори

  Продавам 3 x 120mm NZXT AER RGB 2 и 1 x 140mm NZXT AER RGB 2 вентилатори, црни. Неразлични од нови, користени ~два месеци. Доаѓаат без контролер. Доаѓаат спакувани во оригинални кутии, со сите соодветни кабли. Ги продавам само како комплет, без контролер - 4000 денари. Исто така би продал и цел...
 2. NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans + NZXT Kraken X62

  NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans + NZXT Kraken X62

  Се продаваат следниве делови: Case NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans = 7.000 мкд фиксна NZXT Kraken X62 = 3.500 мкд фиксна (со гратис thermal paste Cooler Master од мене) Цена за се заедно, 10.000 мкд Поминати гаранции, сочувани максимално и чистени редовно. Ги...
На врв Дно