Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nvidia gtx 1070

  1. Asus Dual GTX 1070 8gb

    Asus Dual GTX 1070 8gb

    Користена 2 години за Video rendering во Premier Pro и кежуал гејминг. Ако му значи сето ова на некој, пошо глеам има поделни мислења за начинот на користени графички. 12 500 денари. 076 461 881 Иво
На врв Дно