Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nso

  1. Gilfoyle

    Македонскиот шпионски софтвер Predator од компанијата Cytrox

    Можеби на неколку портали прочитавте глупа вест од типот Facebook блокираше 1500 акаунти од кои некој припаѓаат на македонска фирма, односно нешто што ако го прочиташ како наслов ќе помислиш дека се работело за некој спам и дека ништо интересно не се случило, но тука е проблемот нашето...
На врв Дно