Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ns-p51 black

  1. Yamaha NS-F51 + NS-P51 звучници

    Yamaha NS-F51 + NS-P51 звучници

    Здраво другарчиња, Би ценел ако може да добијам проценка на звучниците во насловот... Купени се нови од Нептун пред околу 3 год, дали 10 часа се слушани вкупно пред да се преселам. Сликите се од интернет, бидејќи не сум во можност да ги сликам во моментов, ама такви се како модел и...
На врв Дно