Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nova

  1. ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION

    ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION

    Се продава НОВ хедсет во кутија, неотворен ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION High-Fidelity Gaming Audio with Active Noise Cancellation Dual USB connections support PC, Mac, PlayStation, Switch, VR & more Nova Pro Acoustic System with Premium Hi-Res Capable Drivers and Sonar Software...
На врв Дно