• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

нова година

  1. Fatal1ty_

    Среќни Празници MileStone #2

    На праг ни е новата 2016 година. Во неа како и во секоја претходна се надеваме на подобар и поуспешен форум со многу квалитетни дискусии. Она што го ветивме за во изминатата 2015 година горе-доле го исполнивме. Дочекавме бројка од пола милион постови, скоро 35 000 мислења и повеќе од 12 000...
На врв Дно