Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

нов

 1. Купувам Poco X5 Pro 256GB 8GB RAM

  Купувам Poco X5 Pro 256GB 8GB RAM

  Купувам НОВ Poco X5 Pro 256GB 8GB RAM. Во познатите мобилари го немаат на залиха, а Сетек не ми е опција.
 2. Snaga

  Конечно нов PC

  Конечнооооо играм сВе на ултра! :) Старото PC од 2014 година: Intel i5 4690k Nvidia 960 STRIX 8GB DDR3 Почнав да работам од дома, отварам многу табови на chrome, PC-то се кочеше, рестарт од време на време, почнав и да гејмам повеќе зашо нели поише време сум дома али слаба конфигурација и треба...
 3. Fitbit Versa 4

  Fitbit Versa 4

  Здраво луѓе, Продавам нов, неотпакуван паметен саат за на рака. Цена 10.000 мкд.
 4. Продавам HDD 3TB Toshiba P300

  Продавам HDD 3TB Toshiba P300

  Продавам HDD 3TB Toshiba P300 7200rpm Состојба : Нов, неотпакуван. Гаранција : Сетек до 28.04.2024 година (23 месеци). Локација : Скопје Цена : 3.800 денари
На врв Дно