• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ноте 7

  1. olikomerc

    Продадено Нов XIAOMI REDMI NOTE 7 64/4

    Продавам нов неотпакуван XIAOMI REDMI NOTE 7 64/4 плава боја со 24 месеци гаранција. Цена: 220 евра.
На врв Дно