Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

note

 1. Redmi Note 10s 6/128

  Redmi Note 10s 6/128

  Проценка на Redmi Note 10s 6/128 AMOLED 1080 x 2400 Android 13, MIUI 14 Mediatek MT6785V 6GB/128GB во беспрекорна состојба
 2. Samsung Note 9 (SM-N960U - Snapdragon верзија)

  Samsung Note 9 (SM-N960U - Snapdragon верзија)

  На понуда е Samsung Note 9 Ocean Blue - модел SM-N960U (USA) со Snapdragon процесор и 512GB меморија. Купен во USA во Јули 2019 година, unlocked верзија (без carrier bloatware), доаѓа со оригинален полнач и кутија. Користен од лично од мене за сиот период со максимална грижа - чуван во маска...
На врв Дно