• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

note 3

  1. I

    Неуништлив Самсунг НОУТ 3 SM-N9005

    Ви го претставувам мојот НОУТ 3 (види слики), телефонов е купен од Острелија пред цирка 4 години веднаш после рилис дејт. Сиротиот има паднато од метро и пол висина и повеќе на сите можни градежни материјали за ниска градба како цемент, асфалт, бекатон плочки, мермер, гранит, камења па и во...
На врв Дно