• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

note 3

 1. I

  Неуништлив Самсунг НОУТ 3 SM-N9005

  Ви го претставувам мојот НОУТ 3 (види слики), телефонов е купен од Острелија пред цирка 4 години веднаш после рилис дејт. Сиротиот има паднато од метро и пол висина и повеќе на сите можни градежни материјали за ниска градба како цемент, асфалт, бекатон плочки, мермер, гранит, камења па и во...
 2. JasSum

  Проценка Nillkin футрола за Redmi Note 3

  Продавам 3 футроли. Една (на отворање) дојде фабрички одлепена, па ми испорачаа уште една. Ја користев без капакот додека дојде новата, ама ми дојде друга во меѓувреме, па остана како што дојде, неотворена. Третата е користена и е во добра состојба.
На врв Дно