• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

no-ip

  1. JensenInterceptor

    Што ми фали во поставките на мојата приватна мрежа?

    После малце копање по Интернетов ги собрав следниве линкови: https://www.howtogeek.com/221001/how-to-set-up-your-own-home-vpn-server/ https://www.howtogeek.com/131961/how-to-access-windows-remote-desktop-over-the-internet/ How to configure VPN connection in Windows 10/8/7...
На врв Дно