Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nintendo wii

  1. Нема Слика

    Nintendo Wii

    Продавам Nintendo Wii, конзолата е чипувана со усб со игри на неа и доаѓа со два контролери и сите пропратни кабли. Не би ја продавал ама мал ми е просторот и нема каде да се игра па стои така веќе година дена. Цена: 3500 или понуда во пп.
На врв Дно