• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nillkin

  1. JasSum

    Проценка Nillkin футрола за Redmi Note 3

    Продавам 3 футроли. Една (на отворање) дојде фабрички одлепена, па ми испорачаа уште една. Ја користев без капакот додека дојде новата, ама ми дојде друга во меѓувреме, па остана како што дојде, неотворена. Третата е користена и е во добра состојба.
На врв Дно