Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

nikon

 1. Продавам тело од Nikon D60

  Продавам тело од Nikon D60

  Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат) Цена по договор
 2. Продавам тело од Nikon D60

  Продавам тело од Nikon D60

  Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат) Цена по договор
 3. Продавам објектив Nikon 24-50 4-6.3

  Продавам објектив Nikon 24-50 4-6.3

  Се продава објектив 24-50, 4-6.3, нова, состојба 10/10 Одговара на Z серија, доаѓаше заедно со Nikon Z5, но воопшто не ја употребувам цена 8500 денари
 4. Нема Слика

  Nikon D5600 18-55mm + 35mm 1.8G

  Продавам: Nikon D5600 со kit lens 18-55mm f/3.5-5.6G VR Состојба 9/10 Додадено UV Filter за kit lens Nikon DX 35 MM 1.8G со траги од користење состојба 8/10 Купено уште една батерија- сеуште е нова. Shutter Count:10.000 2 Сопственик на апаратот Цена за се: 30.000 Денари Дополнително се...
 5. Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

  Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

  Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема. Може да се види и проба во секое време. Без замени. Договор околу цена само на лице место. DSLR Nikon D4 со 2 батерии - 1500E - 95k shutter count Nikon D5 со 2 батерии - 1500E - 411k shutter count Mirrorless Nikon Z6 со 1 батерија -...
 6. Нема Слика

  Nikon D3100

  Една проценка за Nikon D3100 ако може Прв газда купен од медиамарт во Грција за да се сликам на одмор ама не било така едноставно да се слика со DSLR :D Реков ќе го чувам и ќе учам фотографија ама од мене не бидна фотограф и до сега има само околу 7000 слики направено со него, доаѓа со...
 7. Nikon D5200, Nikkor 18-55mm, 35mm + гратис опрема

  Nikon D5200, Nikkor 18-55mm, 35mm + гратис опрема

  Се продава: Nikon D5200 со кит објектив Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G купен нов $900 Nikkor 35mm f/1.8G купен нов $200 Во цената се вклучени: вертикален грип со две батерии тригер за блиц Yongnuo RF-603N II Pentacon auto 50mm f/1.8 MC m42 адаптер extension tube за макро оригиналниот полнач и кабли...
 8. Нема Слика

  Објективи за Canon / Nikon

  Продавам неколку објективи, некористени: Nikon Nikkor 10-24mm 1:3.5-4.5G ED DX - 35.000 ден. Sigma за Nikon 8-16mm 1:4.5-5.6 DC HSM (DX) - 28.000 ден. Sigma за Nikon 18-35mm 1:1.8 DC HSM ART (DX) - 40.000 ден. Tokina SD 11-16mm F2.8 IF DX за Canon - 26.000 ден. Nikon Nikkor AF 35-70mm 1:2.8D...
На врв Дно