Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

никон

  1. Продавам објектив Nikon 24-50 4-6.3

    Продавам објектив Nikon 24-50 4-6.3

    Се продава објектив 24-50, 4-6.3, нова, состојба 10/10 Одговара на Z серија, доаѓаше заедно со Nikon Z5, но воопшто не ја употребувам цена 8500 денари
На врв Дно