• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nh-d14

 1. shifty

  Купувам Noctua NH-C14S и NM-AM4

  Како што гласи насловот: 1. Купувам Noctua NH-C14S (со или без фан) 2. Купувам Noctua NM-AM4
 2. -Ata-

  Купувам Noctua NH-D14

  Купувам Noctua NH-D14 за socket 1155
На врв Дно