• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nh-c14s

  1. shifty

    Купувам Noctua NH-C14S и NM-AM4

    Како што гласи насловот: 1. Купувам Noctua NH-C14S (со или без фан) 2. Купувам Noctua NM-AM4
На врв Дно