• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nexus6p

  1. smole

    Купувам Nexus 6p

    Може екранот и да е скршен, ми треба само матичната. Понуди по пп.
На врв Дно