• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

neverlock

  1. DrMTR

    Продадено Продавам Samsung S9+ Black SM-965F перфектен

    Продавам перфектно сочуван (како од кутија буквално) Samsung S9+ модел SM-G965F Single Sim купен од Телеком со уште ~7 месеци преостаната гаранција. Отклучен на сите мрежи. Од прв ден со Spigen Thinfit 360 футрола и стакло платени 30евра ! Никогаш не сервисиран , не паѓан, без никаков "Burn In"...
На врв Дно