Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

networkrack

  1. DrMTR

    Мрежен Орман ?

    Здраво дечки ! Во потрага сум за мал мрежен орман во кој ке биде монтиран еден свич 16-24 порти , еден рутер, и DVR. Кај да барам вакво нешто помала димензија, пошо немам потреба ниту простор за нешто поголемо. Се работи за комплетна мрежна инсталација за мојата куќа која што планирам да ја...
На врв Дно