• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

network engineer

  1. Bojan J

    Оглас за работа: Network Engineer

    Здраво људи, Во моментов во потрага сме по мрежни инженери да работат како второ нивно на подршка. Кој е работодавачот? EuroBPO Ltd- Странска инвестиција во Македонија од пред 4 години. EuroBPO - Outsourced work to dedicated employees Опис на работа Второ ниво на подршка во NOC центар- 2nd...
На врв Дно