Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

неотпакуван

  1. Продавам HDD 3TB Toshiba P300

    Продавам HDD 3TB Toshiba P300

    Продавам HDD 3TB Toshiba P300 7200rpm Состојба : Нов, неотпакуван. Гаранција : Сетек до 28.04.2024 година (23 месеци). Локација : Скопје Цена : 3.800 денари
На врв Дно