Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

неоком

  1. Surreal

    Проблем Зуење на нов монитор SAMSUNG LU 28R550 UQRXEN

    Здраво, Се надевам дека темава е на правилно место. Пред извесно време земав монитор SAMSUNG LU 28R550 UQRXEN (овој) од Нептун. На прв поглед, сѐ си беше во ред, слика одлична, ниту еден мртов пиксел, сѐ тип топ. По чепкање низ Settings на самиот монитор наидов на проблем. Односно, при...
На врв Дно