Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

neobuds pro

  1. Нема Слика

    EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth

    Се продаваат TWS слушакли : EDIFIER Neobuds Pro TWS Wireless Bluetooth Earphone Hybrid ANC Hi-Res certified Knowles Balanced LHDC LDAC decoding Tri-MIC https://www.aliexpress.com/item/1005003036425352.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.736d1802OaD1m1 Користени дали 10 часа комплет, купени од линкот...
На врв Дно