• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

nemabolje

  1. psyside

    Размена на уреди - (само за ентузијасти)

    Пред малце ми дојде една одлична (релативно) идеја. Имено сите знаеме дека за ентузијасти, еден ист уред, без разлика што е, повеќе од 5-6 месеци до година не поминува. При секоја продажба на уред, дали сте го купиле на старо или ново се губат пари, дали се 1500 или 10.000 небитно, битно е дека...
На врв Дно