• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

нема струја

  1. Garfield'

    Рецензија Проблем лаптоп

    Здраво Имам лаптоп од старите 1 генерација,не е уклучуван еден месец,пред тоа се си работеше океј,но сега и полначот што го ставам не дава никаков знак на сијличката која треба да светне дека има струја,рамовите ги извадов и ги ставив,пак не дава струја,нема струја во лаптопот,до што е...
На врв Дно