• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

нема струја

  1. Garfield'

    Рецензија Проблем лаптоп

    Здраво Имам лаптоп од старите 1 генерација,не е уклучуван еден месец,пред тоа се си работеше океј,но сега и полначот што го ставам не дава никаков знак на сијличката која треба да светне дека има струја,рамовите ги извадов и ги ставив,пак не дава струја,нема струја во лаптопот,до што е...
На врв Дно