Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

naughty dog

  1. Psycore

    Crash Bandicoot

    Верувам дека многу од вас што имале Playstation 1 ја знаат играва. Лично на мене ми беше омилена игра во тоа време (сите 5 дела) и имам преубави спомени со нејзе. Листа од сите делови Playstation 1: Crash Bandicoot (1996) Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) Crash Bandicoot 3...
На врв Дно