Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

настан

  1. ContentBot

    AI Tech Summit во Скопје – импресии и заклучоци

    Викендов во просториите на Македонска Опера и Балет се одржа конференцијата AI Tech Summit, која беше најавена во јавноста уште од пролетта годинава од страна на организаторот TBM Group. Настанот, кој јавноста иницијално го перцепираше како лажна реклама (за ова се пожалија и самите...
На врв Дно