Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

napojuvanje

 1. PSU Cooler Master B700

  PSU Cooler Master B700

  Продавам Cooler Master B700. Напојувањето си работи најнормално, нема гаранција и се менува поради апгрејд. Користено за лајт гејминг. Доаѓа со оригинална кутија и сите додатоци.
 2. Нема Слика

  Gigabyte Aorus 850w нови

  Момци, Продавам Gigabyte Aorus 850w нови, во целофан, со преостаната гаранција над 6 месеци. 3 ком 075 436 513 Цена 6500
 3. Се продава напојување: Gigabyte G750H

  Се продава напојување: Gigabyte G750H

  Се продава напојување: Gigabyte G750H со променет кулер поради high pitch noise кој го добивате гратис. Доаѓа со сите кабли и торбата што следат со напојувањето. Праќам по карго на ваш ризик.
На врв Дно