• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

најдобар

  1. Happy

    Брендови на мобилни телефони: Ваши мислења

    Ја отворам темава ме интересира сите што мислиме во однос на сите можни брендови за телефон? Со други зборови дали сте фанбој на бренд или хејтер и зашто? Еве јас ке почнам прв: Samsung - неутралено мислње - солиден квалитет, супер флагшипи, обично најиспеглани но им фалат некои тракатанци...
На врв Дно