• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

набавки

  1. D

    Анкета: Од каде набавувате ИТ опрема?

    Која е вашата продавница по избор на локалниов пазар, ајде да направиме мала анкета... :)
На врв Дно