• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mx518

  1. DarthJe5us

    Барам расипан mx518 или g400 со исправен скрол

    Како што е насловот, имам Logitech G400 маус со дефектен скрол. Би сакал да го поправам па ако некој има mx518 или g400 што се расипани ама имаат исправни скролови или има скрол ептен работа би ми завршило додека да најдам маус за купување.
На врв Дно