• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mx anywhere

  1. SpiritBond

    Продадено Logitech MX Anywhere 2S

    Без никакви знаци на употреба, практично нов, сеуште со првиот полнеж на него. :) Купен од Нексио со гаранција до Септември 2020. Боја: Midnight Teal Цена: 3600 ден
На врв Дно